Ny Medlemsavtale med Sense

IL Skrim har inngått avtale med Sense trening & helse for alle våre medlemmer. Sense er en fremtidsrettet aktør som tilbyr et bredt utvalg av gruppetrening, personlig trening (PT) og slyngetrening. Fra mars måned tilbys også utendørs trening i grupper. Sense har en moderne testlab for måling av kondisjon. Og  en egen avdeling for behandling med erfarne fysioterapeuter, naprapater, osteopater, massasjeterapeut og ernæringsfysiolog uten ventelister. 

Sense holder til i topp moderne treningsapparater og et mangfold av treningsmuligheter over 1400 kvadrat.

Avtalen innebærer også at Skrim og Sense ønsker et tettere samarbeid for felles mål med mer og bedre aktivitet for våre medlemmer. 
Se vedlagte informasjon om avtalen 
Sense flyer

Se også nettsiden: http://www.sensehelse.no/